Gotuję z Lewiatanem – już od 12 listopada

Gotuję z Lewiatanem – już od 12 listopada

Szukasz przepisów na pyszne, ale proste dania? A może interesują Cię inspiracje, które przeniesiesz do swojej kuchni? W takim razie mamy dla Ciebie wyjątkową książkę kucharską, w której znajdziesz blisko 100 przepisów i to aż w 2 odsłonach!

Sprawdź, jak możesz zdobyć swój własny egzemplarz „Gotuję z Lewiatanem”.

Blisko 100 przepisów w 2 odsłonach

„Gotuję z Lewiatanem” to książka kucharska, jakiej jeszcze na polskim rynku nie było. To pierwsza taka książka, która łączy w sobie przepisy w wersji papierowej i elektronicznej. Wszystkie przepisy, które znajdziesz w książce, dostępne są również w formie krótkich filmików dostępnych na kanale „Gotuję z Lewiatanem” w serwisie YouTube. To od Ciebie zależy, jaką formę przepisu wybierzesz.

Jak obejrzeć wideoprzepis? Wystarczy, że zeskanujesz za pomocą smarfona lub tableta kod QR, który znajdziesz przy zdjęciach potraw. W ten sposób automatycznie przeniesiesz się na kanał kulinarny, na którym możesz zobaczyć, jak krok po kroku przygotować dane danie.

Oprócz tego na 218 stronach znajdziesz blisko 100 przepisów na pyszne i proste dania, z których skomponujesz menu na cały dzień. Znajdziesz tam nie tylko przepisy na śniadania, obiady czy kolacje, ale również na desery.

„Gotuję z Lewiatanem” to nie tylko przepisy, ale też kulinarne inspiracje i porady, dlatego też z tej książki mogą korzystać początkujący, jak i bardziej zaawansowani kucharze. Dodatkowo przy każdym przepisie znajdziesz rekomendację produktów, z których pomocą wyczarujesz daną potrawę. Pamiętaj, że zawsze w naszej gazetce Lewiatan możesz sprawdzić, czy interesujący Cię produkt jest w promocji.

„Gotuję z Lewiatanem” w Twoim domu

Gotuję z Lewiatanem

 

Co musisz zrobić, by książka trafiła do Ciebie? To proste wystarczy, że zbierzesz komplet 10 naklejek na kartę punktowąza każde 30 zł należy się jedna naklejka. Kiedy masz już zebrane naklejki, możesz odebrać książkę za jedyne 2,99 zł. Kartę punktową dostaniesz w kasach w sklepach sieci Lewiatan.

 

Książkę możesz nabyć w punktach sieci Lewiatan od 12 listopada do 24 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli książek w danym sklepie.

 

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie akcji.