Praca w sieci Lewiatan Żory

Sieć Handlowa Lewiatan od ponad 20 lat chroni interesy polskich kupców oraz zapewnia im możliwość dalszego funkcjonowania i rozwoju na rodzimym rynku. Budowa zintegrowanej sieci sklepów spożywczych jest też naszym celem. Obecnie nasza spółka regionalna Żory zrzesza ponad 120 sklepów marki Lewiatan, znajdziesz nas głównie na terenie województwa śląskiego..

Pracownik Sklepu – dołącz do zespołu!

Dobra jakość, chronienie interesów rodzimych kupców oraz otwarci i wykwalifikowani Pracownicy – to siła napędowa naszej sieci sklepów, bez której nie udałoby nam się odnieść takiego sukcesu. Teraz Ty możesz stać się częścią tego sukcesu, dołączając do naszego zespołu.

Twoje obowiązki:

  • obsługa stanowiska kasowego,
  • dbanie o Klientów- bieżąca obsługa kupujących,
  • wykładanie towaru oraz utrzymywanie ładu w poszczególnych obszarach sklepu,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów.

Czego oczekujemy?

  • rzetelności i zaangażowania,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęci do nauki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta.

Gwarantujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę,
  • elastyczny grafik,
  • przyjazną atmosferę,
  • rozwój, dzięki praktycznym szkoleniom.
lewiatan

Prześlij swoje CV na adres sekretariat@zory.lewiatan.pl
Przekażemy Twoje zgłoszenie do sklepów, które są
najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.